lipca

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Piknik w II Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Odyńca 6 to kolejna odsłona działań promujących wolontariat w bibliotece. Wspólnie z młodymi ludźmi zapraszamy mieszkańców do spędzenia czasu w otoczeniu zieleni i książek.

Nie zabraknie nowości wydawniczych, książek dla najmłodszych czytelników, prasy dziecięcej.
Będzie można dokonać zwrotu i wypożyczyć książki z naszej mobilnej biblioteki! Blisko domu, blisko książek, blisko ludzi!

Podczas warsztatów plastycznych:
– stworzycie i wymalujecie namiot tipi,
– przygotujecie oryginalne przypinki,
– ożywicie kolorowanki 3D.

Na stanowisku informacyjnym poznacie:
– ofertę wolontariatu,
– terminy naborów,
– rodzaje aktywności, w których można uczestniczyć.

GDZIE? II Ogród Jordanowski
KIEDY? 16 lipca 11:00 -15:00

WOLONTARIAT W TWOJEJ OKOLICY to piknik Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI realizowany w II Ogrodzie Jordanowskim.
Celem działania jest promocja i upowszechnianie wolontariatu, który działa w bibliotece.
W ramach projektu zaplanowane są cztery, czterogodzinne pikniki: w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu.

Organizator: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI

Partner: II Ogród Jordanowski w Warszawie

Działanie zostało dofinansowane ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu “Ochotnicy warszawscy”.

Grafika przedstawia słup ogłoszeniowy, stworzony przez wolontariuszy, w tle widać park. Na środku tekst: „wolontariat w twojej okolicy piknik Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci Młodzieży XXXI blisko domu blisko książek blisko ludzi.

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a