czerwca

e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

WOLONTARIAT W TWOJEJ OKOLICY! PIKNIK W II OGRODZIE JORDANOWSKIM

“WOLONTARIAT W TWOJEJ OKOLICY” to piknik Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI realizowany w II Ogrodzie Jordanowskim.

Celem działania jest promocja i upowszechnianie wolontariatu, który działa w bibliotece.

Zaplanowane są cztery, czterogodzinne pikniki: w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu. Pierwsze spotkanie już 11 czerwca!

Blisko domu, blisko książek, blisko ludzi!

GDZIE? Ogród Jordanowski II

KIEDY? 11 czerwca godzina 14:00 -18:00

W PROGRAMIE:

– punkt informacyjny o wolontariacie w bibliotece na Tynieckiej,

– galeria zdjęć z poprzednich działań,

– plenerowa biblioteka – kącik czytelniczy z książkami z jedzeniem w tytule 🙂

– gry sportowe na terenie II Ogrodu Jordanowskiego – możliwość skorzystania ze stołów do ping-ponga, platformy dla deskorolek, zagrania w badmintona,

– warsztat kulinarny dla młodzieży prowadzony przez Spółdzielnię Socjalną “Kto rano wstaje” (godz. 14:30; 15:30, 16:30),

– warsztaty dla dzieci – tworzenie obrazów z wykorzystaniem naczyń i przyborów kuchennych.

Organizator: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI

Partner: II Ogród Jordanowski w Warszawie

Działanie zostało dofinansowane ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu “Ochotnicy Warszawscy”.

Po lewej stronie znajduje się słup z recenzjami, który stoi na wózku rowerowym. Słup stworzyli wolontariusze. W tle widać park. Po lewej stronie tekst: „Wolontariat w twojej okolicy, piknik Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, Mieszkasz na Mokotowie? Chcesz być wolontariuszem? Wpadnij w piątek do Jordanka, zobacz co robimy! Blisko domu, blisko książek, blisko ludzi. W programie: warsztat kulinarny dla młodzieży, fotogaleria, gry sportowe, punkt informacyjny o wolontariacie, warsztaty dla dzieci, plenerowa biblioteka. II Ogród Jordanowski w Warszawie, ul. Odyńca 6, 11 czerwca godz. 14:00-18:00, szczegóły na stronie www.mbddim.pl” Na dole logotypy: Multimedialna Biblioteka, II Ogród Jordanowski, Moje Miejsce Mokotów, Ochotnicy Warszawscy, Syrenka Zakochaj się w Warszawie na Mokotowie.

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a