marca

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

• dzieci

Sympatycznej kotki Kici Koci, która wprowadza dzieci w świat, nie trzeba nikomu przedstawiać. Bohaterka serii książeczek urzeka prostotą, humorem i sposobem pojmowania rzeczywistości. Jest nieodłączną przyjaciółką poznających świat dzieci.

Z wielką radością zapraszamy zatem 16 marca (sobota) o godz. 11:00 na ulicę Kolegiacką 3 na spotkanie z Anitą Głowińską, pisarką, ilustratorką, autorką książek “Nie ma Tusionka”, “Po drugiej stronie kałuży”, “Wielki dramat Zizi”, “Sekret Bizona” oraz serii książeczek z Kicią Kocią. Nasz gość będzie opowiadał o przygodach sympatycznej kotki i o tym, skąd się wzięła. Pisarce towarzyszyć będzie bohaterka jej książeczek. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Zapisy prowadzimy pod nr tel. 22 423 57 55. W tę konkretną sobotę spójrzmy na świat oczami dziecka.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

ul. Kolegiacka 3