września

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Pokaz filmu “Operacja Mumia”

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI zaprasza 26 września, o godz. 11:00 na bezpłatny pokaz filmu „Operacja Mumia”.

Seans dla dzieci w wieku 6+. Liczba miejsc ograniczona, rezerwacja miejsc online na stronie biblioteki. Link do zapisu: https://tiny.pl/9tw3k

O filmie:

Biuro Detektywistyczne nr 2 prowadzi nowe śledztwo! Tiril i Oliver po raz kolejny mierzą się z niecodzienną zagadką. Czy pomysłowym śledczym uda się rozwikłać tajemnicę klątwy faraona przed otwarciem nowej wystawy w muzeum?

Młodzi detektywi – Tiril i Oliver – są świadkami dziwnych wydarzeń w lokalnym muzeum. Do ich miasteczka przyjechała mumia faraona! Zaintrygowani wypadkami w trakcie przygotowań do otwarcia wystawy postanawiają przyjrzeć się im bliżej. Czy za incydentami stoi klątwa prastarej mumii Tutanchamona? Detektywi podejrzewają, że któryś z pracowników muzeum musi być w to zamieszany. Tylko kto jest winny? Elektryk, dekorator, a może dyrektorka muzeum? Czas na zbieranie dowodów i łączenie tropów! Czy Tiril i Oliver zdążą z rozwiązaniem sprawy przed uroczystym wernisażem? A może klątwa faraona okaże się prawdziwa?

Reżyseria: Grethe Bøe-Waal

Kraj i rok produkcji: Norwegia 2019

Czas trwania: 74 min.

Kategoria wiekowa: 6+

Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu „Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej – bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Na górze tekst: „26 września, godz. 11:00, Operacja Mumia”. Na środku grafika - zdjęcie bohaterów, młodych detektywów, którzy przyglądają się muzealnym eksponatom. Niżej tekst: „Dreszczyk przygody nadchodzi! Najnowszy film w serii „Operacja…” na podstawie książek uwielbianego w Polsce Jørna Liera Horsta to, jak zawsze, mnóstwo frajdy i przednia, rodzinna zabawa. Bezpłatny pokaz filmu, liczba miejsc ograniczona, seans dla dzieci w wieku 6+, zapisy na stronie www.mbddim.pl, Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40a, 02-621 Warszawa". W tle na górze i po bokach motywy kwiatowe. Na dole logotypy: Multimedialnej Biblioteki, Urzędu Dzielnicy Mokotów, Projektu Biblioteka z ogrodem, Budżetu Obywatelskiego, Syrenki Zakochaj się w Warszawie na Mokotowie.
Operacja Mumia plakat

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI