maja

Zapraszamy na prezentację twórczości prof. Jerzego Nowosielskiego w kościele i kaplicy z prelekcją br. José Ignacio Iglesia Puig SM.

Miejsce: Parafia Opatrzności Bożej, ul. Piotra Skargi 2, 05-075 Warszawa Wesoła

Dla uczestników spotkań mamy publikację Zofii Łukomskiej-Chojeckiej ,,Jerzy Nowosielski w Wesołej: przewodnik po kościele i kaplicy parafii pw. Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu “Rok Jerzego Nowosielskiego w Wesołej”.

Organizatorzy: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Parafia pw. Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej, Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Współorganizator: Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Urząd Marszałkowski Województwa MazowieckiegoRok Jerzego Nowosielskiego - plakat