czerwca

• dzieci
W związku z ogłoszeniem przez Sejm RP roku 2023 Rokiem Aleksandra Fredry, Biblioteka realizuje projekt “Fredro w roli głównej”, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Z tej właśnie okazji zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na zajęcia literacko-plastyczne, zakończone przygotowaniem własnej miniksiążeczki opartej na fabule fredrowskich bajek. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 17:30 w Bibliotece, przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 (I piętro Terminala Kultury Gocław). Poprowadzi je Pani Joanna Tyluś-Malak z wydawnictwa Kurza Stopka.
Uwaga! Na zajęcia obowiązują zapisy mailowe: k.chacinska@bppragapd.pl

Biblioteka Publiczna im. Z. J. Rumla ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 (Terminal Kultury Gocław)