stycznia

Sukces cyklu spotkań “Otwarta głowa” zachęcił nas, pracowników Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe, do organizowania go również w 2022 roku. Tym razem proponujemy Państwu spotkania z interesującymi osobami, których życie prywatne oraz zawodowe związane jest ze słowem. Na pierwszym spotkaniu, które poprowadzi dziennikarz Marcin Kozłowski, poznamy tajniki wydawcy, które przybliży Marcin Garliński, prezes wydawnictwa Muza. Na spotkanie online zapraszamy 21 stycznia 2022 r. o godz. 17:00. Transmisja dostępna będzie na profilu facebookowym – www.facebook.com/Biblioteka.Praga.Poludnie. Zapraszamy.

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Meissnera 5

www.bppragapd.pl