października

Czytelnia Naukowa Nr I

ul. św. Wincentego 85

• dzieci

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zaprasza na warsztaty “Przerabiaj, nie wyrzucaj  – malujemy buty, kurtki i dżinsy”.

Posiadasz w szafie ubrania, których nie nosisz? A może chciałabyś/chciałbyś nadać im nieco bardziej indywidualnego stylu? Przyjdź to pokażemy, jak proste jest przerabianie. Mogą być to kurtki, dżinsy, byle nie były to cienkie bluzki i T-shirty.

Ważne jest również, aby rzeczy były najlepiej w jasnych kolorach. W  trakcie zajęć nie zdążymy pomalować całych butów, jak na zdjęciu, tylko jakiś ozdobny fragment lub mały wzór.

Przyjdź, poszalej twórczo i poznaj kreatywnych ludzi. Zapraszamy serdecznie, spotykamy się w grupie maksymalnie 12 osób. A nad wszystkim czuwać będzie Luiza Poreda – “jest samoukiem z wyboru, zawsze chciała tworzyć po swojemu”.

(…) Maluję i rysuję po drobnych przedmiotach, takich jak pudełka, szkatułki, świeczniki, biżuteria, drewniane talerze, buty i ubrania. Wykonuję projekty naścienne w prywatnych domach i lokalach użytkowych. Od 2014 roku intensywnie maluję kolorowe i czarno-białe obrazy na pięknych, starych meblach dla Art Popo. Są one – obok rysowania – moim ulubionym sposobem wyrazu (…)
Źródło: https://luizaporeda.weebly.com/informacje.html

Informacje i zapisy:
osobiście: Czytelnia Naukowa nr I, ul. Św. Wincentego 85.
telefonicznie: 22 674 66 01, 22 814 24 07 wew. 101, 110.
e-mail: czytelnia@multibiblioteka.waw.pl

Spotkanie zrealizowane zostanie w ramach projektu “Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

buty

Czytelnia Naukowa Nr I