sierpnia

Czytelnia Pod Sowami (Dział Czytelni Naukowej Nr XVI)

ul. gen. J. Zajączka 8
tel.: 22 121-76-28
e-mail: czytelnia@bpzoliborz.pl

Zapraszamy do skorzystania z Punktu Informacji Pomysłowej w MALu pod Sowami!
Jest to kolejny, tym razem sierpniowy, dyżur na terenie dzielnicy Żoliborz, podczas którego możecie zgłaszać swoje pomysły.

“Pomysłowy Żoliborz” jest inicjatywą, dzięki której łatwiej będzie realizować swoje pomysły na rzecz swojego sąsiedztwa.

W ramach “Pomysłowego Żoliborza” będzie można:
1. Skorzystać ze wsparcia i doświadczenia kompetentnego mentora – sąsiadki bądź sąsiada z Żoliborza.
2. Skorzystać ze strony internetowej pomyslowyzoliborz.pl, pomyślanej przede wszystkim jako baza żoliborskich pomysłów – zarówno zrealizowanych, jak i startujących. Można za jej pośrednictwem podglądać jak działają inni, szukać kontaktów, dzielić się doświadczeniami.
3. Wziąć udział w spotkaniach i dzielnicowych wydarzeniach, w czasie których będzie można poznać pomysłowych żoliborzan i żoliborzanki, dyskutować o działaniach, wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie wspierać.
4. W wielu miejscach na terenie dzielnicy znaleźć oznaczenia Pomysłowego Żoliborza. W tych miejscach będzie można otrzymać aktualną informację na temat wydarzeń, kontakt do mentorki-koordynatorki i publikację o tym, jak skutecznie działać w mieście.

Nawet najlepszy pomysł potrzebuje czasem wsparcia, choć każdy trochę innego… jednemu potrzeba kogoś życzliwego, kto spojrzy z boku i powie czy kierunek jest dobry, inny wymaga zgromadzenia sojuszników, jeszcze inny znalezienia źródeł finansowania.

W czasie Punktów Informacji Pomysłowej uzyskacie potrzebne Wam wsparcie. Do zobaczenia!

Spotkanie odbędzie się w ramach programu kulturalno-oświatowego Miejsca Aktywności Lokalnej w Czytelni Pod Sowami.

Czytelnia Pod Sowami (Dział Czytelni Naukowej Nr XVI)

ul. gen. J. Zajączka 8
tel.: 22 121-76-28