listopada

ul. Bazyliańska 6
e-mail: bd53@multibiblioteka.waw.pl

• dzieci

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na warsztaty podróżnicze “Rajska Tajlandia”.

W czasie spotkania z podróżnikiem z firmy “Poznajemy świat” uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek m.in. o żyjących tam słoniach i tygrysach, a także poznają tajniki manufaktury tajskich parasolek i wachlarzy. Przymierzą tajskie sarongi i kapelusze, spróbują zagrać na tamtejszych instrumentach – tzw. długich bębnach,  zakupionych bezpośrednio od plemienia Karenów i nauczą się tajskiego Tańca Palców. Wykonają również pracę plastyczną związaną z tematyką zajęć.

Warsztaty realizowane w ramach projektu “Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

Widok na wybrzeże

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 53