marca

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

• dzieci

Biblioteka w Dzielnicy Rembertów zaprasza wszystkich Czytelników do udziału w wydarzeniach organizowanych przez nasze placówki z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena, który przypada 25 marca.

Do Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 zapraszamy o godz. 17:00 na spotkanie, które rozpoczniemy krótką prezentacją poświęconą J.R.R. Tolkienowi. Później zachęcamy do wspólnej lektury wybranych fragmentów utworów Mistrza literatury fantasy jak i podzielenia się własnymi wrażeniami na temat jego książek. Na koniec przygotowaliśmy mały quiz wiedzy o Śródziemiu, każdy kto prawidłowo odpowie na pytania otrzyma od nas upominek.

W Wypożyczalni nr 61 przy ul Niedziałkowskiego 25  przez cały dzień będzie można czytać powieści J.R.R Tolkiena, jak i rozwiązać przygotowaną przez nas krzyżówkę związaną z twórczością pisarza. Za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki przewidziane są drobne nagrody.

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8