września

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Kolejne spotkanie autorskie w rembertowskiej bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8, już 24 września o godz.19.00. Tym razem gościem będzie mieszkanka naszej dzielnicy Natalia Sobieska, debiutująca pisarka, autorka powieści pt.„Córy”.

Natalia Sobieska pisze o sobie, że ważne jest dla niej, żeby się stale rozwijać i poszerzać horyzonty. Studiuje logistykę na Akademii Sztuki Wojennej, jeździ konno i pracuje w sklepie jeździeckim. W ubiegłym roku ukazała się jej debiutancka powieść pt.”Córy”.

Skąd pomysł na książkę? dlaczego w ogóle zaczęła pisać i przede wszystkim o czym są „Córy”?

Te i wiele innych pytań będzie można zadać autorce osobiście.

Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy kochają książki, szczególnie do fanów fantastyki, miłośników światów równoległych, nadprzyrodzonych mocy, magii i wampirów.

Na spotkanie nie obowiązują zapisy.

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8