października

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

• dzieci

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna

Co: Rodzinne warsztaty zero waste „Najpiękniejsza biblioteka świata”

Kiedy: sobota 9 października, godz. 16:00

Gdzie: Sala Działań Twórczych Biblioteki, ul. Kolegiacka 3

Zapisy: tel. 22 423 57 55 lub mailowo: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Rodzinne warsztaty zero waste „Najpiękniejsza biblioteka świata”, które odbędą się o godz. 16:00 przeznaczone są dla uczestników w każdym wieku. Tu liczy się wyobraźnia i dobra zabawa. Pamiętacie swoją pierwszą wizytę w bibliotece? To uczucie, gdy wędrowaliście po raz pierwszy między wypełnionymi książkami półkami? Magiczny świat pełen tajemniczych i emocjonujących historii stanął nagle przed Wami otworem. Dostaliście klucze do królestwa literatury. Jak powinno ono wyglądać? Sięgamy do dziecięcych wspomnień i puszczamy wodze fantazji. Tworzymy wspaniałe, wywołujące ciekawość, intrygujące i zadziwiające kunsztem budowle, w których sercem jest literatura. Nie ma żadnych ograniczeń, budujemy bowiem bibliotekę marzeń, wyłaniającą się wprost ze snów najbardziej wymagających, a robimy to w duchu zero waste. Przyłączcie się zatem do naszych warsztatów i wspólnie stwórzmy to dzieło. Inspiracją  do pracy niech będzie również prezentacja zdjęć najbardziej  spektakularnych bibliotek świata: staroświeckich i nowoczesnych, ogromnych i malutkich, industrialnych i przytulnych.

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl