czerwca

ul. Powstańców Śląskich 17
e-mail: sekretariat@e-bp.pl

• dzieci

Spędź twórczo czas z bemowską biblioteką! W niedzielę, 5 czerwca, przy placówkach na ul. Konarskiego 6 odbędzie się wyjątkowy piknik rodzinny w plenerze. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji!

O godz. 11:30 odbędzie się przedstawienie teatralne dla najmłodszych „Niezwykła podróż” w wykonaniu Teatru Dur-Moll. W programie przewidziano również czas na edukację ekologiczną: w ramach ekowarsztatów „Zagrożone gatunki zwierząt” dzieci wykonają prace plastyczne, będą też warsztaty robienia soli kąpielowych oraz kartek 3D. Dzieci będą mogły wziąć udział m.in. w grach i zabawach edukacyjnych o segregacji śmieci czy ekokonkursach. Ale to nie koniec! Podczas wydarzenia zostanie również zorganizowana garażówka oraz wymiana książek.

Organizator zastrzega sobie prawo  do zmiany terminu pikniku w przypadku niekorzystnych warunków meteorologicznych.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

ul. Powstańców Śląskich 17