września

tel.: 22 619 32 96 wew. 37
e-mail: bdz50@bppn.waw.pl

• dzieci

Biblioteka Publiczna im. Księdza Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie autorskie z panem Wojciechem Widłakiem “Spacer z Praską duszą”. Wydarzenie realizowane przez Bibliotekę w ramach projektu “Podróż w czasie z literaturą”, na który otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Partnerstwo dla Książki.

Spotkanie autorskie to możliwość poznania pisarza, którego książki czytamy, a bohaterów uwielbiamy.
W trakcie spotkania otrzymamy odpowiedzi nie tylko na pytania: Kim jest pisarz?, Co jest potrzebne do napisania książki?, Skąd się biorą pomysły? i Jak działa wyobraźnia? Ale porozmawiamy o bohaterach ulubionych książek: Panu Kuleczce i Wesołym Ryjku i … Będzie to okazja do zdobycia autografu autora.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 50

ul. W. Skoczylasa 9