maja

ul. Powojowa 2
tel.: 22 277-49-65
e-mail: radosc@bibliotekawawer.pl

Spektakl z przewrotnym tytułem, w zabawny sposób opowiada o odnajdywaniu radości życia w prozaicznych zdarzeniach dnia codziennego.

To lekka, sentymentalna opowieść, na którą składają się humorystyczne sceny i efektowne popisy.

To przykład klasycznej sztuki ulicy, wartkiej akcji, bogatej w grę ognia, świateł i muzyki lat 60.

Czterech starszych panów spotyka się po latach, aby oddać się przyjemności snucia wspólnych wspomnień. Niespodziewanie, pod wpływem młodych, ekscentrycznych dam, w naszych bohaterach budzi się energia i radość życia. Wspólnie odbywają podróż w czas młodości i jeszcze raz przeżywają beztroskie chwile.

Animację ognia, ekspresyjny taniec, barwne i dynamiczne obrazy przeplatają sceny ukazujące odrobinę nostalgii, która pojawia się wraz z każdą dobrze przeżytą chwilą. Podobnie jak w większości spektakli, aktorzy Teatru Akt posługują się uniwersalnym językiem ciała, gestów, mimiki i tańca.

Reżyseria: Ambroży Pogorzelski. Wykonawcy: Marta Suzin / Karolina Banaszek, Agnieszka Musiałowicz, Marek Kowalski, Tomasz Musiałowicz, Janusz Porębski, Krzysztof Skarżyński. Obsługa: Adam Sztorc

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 47 w Radości

ul. Powojowa 2