listopada

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Jacek Dukaj, czołowy autor literatury science fiction w Polsce. Doceniony również poza granicami kraju, m.in. jako autor kultowego opowiadania “Katedra”. Na jego podstawie powstał, nominowany do Oscara, animowany film krótkometrażowy, autorstwa Tomasza Bagińskiego.
Już w poniedziałek, 4 listopada 2019 r. o godzinie 18:00, zapraszamy na spotkanie autorskie z Jackiem Dukajem, który odwiedzi południowopraską Bibliotekę Publiczną im. Zygmunta Jana Rumla, mieszczącą się przy ul. Meissnera 5.
Uwaga! Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które od 21 października, odebrać można w Wypożyczalni Zbiorów Obcojęzycznych przy ul. Meissnera 5.

Liczba miejsc ograniczona!

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24