25
maja
2023

Godzina rozpoczęcia :
18:00

Godzina zakończenia:
19:30

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38

ul. Konarskiego 6, 01-355 Warszawa
tel.: 506 875 389
e-mail: biblbem38@e-bp.pl

Dla kogo ?

  • dorośli
  • seniorzy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką powieści obyczajowych Katarzyną Sarnowską. Na spotkaniu opowiadać będzie o swojej najnowszej książce Pocałunki wiatru.

Pocałunki wiatru
Karolina po dwudziestu latach wraca do rodzinnej miejscowości na Kaszubach. Wyjechała do Warszawy szukać lepszego życia, ale teraz straciła męża, pracę i mieszkanie i oto znów staje przed drzwiami domu rodziców. Szybko się przekonuje, że dawne problemy, przed którymi uciekała, nie tylko nie zniknęły, lecz jeszcze urosły. Karolina podejmuje trud zbudowania swojego życia na nowo: znajduje pracę, nowych przyjaciół i hobby. Poznaje też mężczyznę, z którym wiele ją łączy i który zaczyna budzić jej zainteresowanie. Tylko czy oboje pozwolą sobie na to uczucie? Czy dwa potłuczone serca znajdą drogę do siebie? W tej nastrojowej powieści odnajdujemy optymizm oraz nadzieję, że miłość i szczęście można znaleźć zawsze, nawet w najmniej spodziewanych okolicznościach.

Katarzyna Sarnowska – pisarka, tłumaczka, prywatnie miłośniczka jogi i dobrej książki. Autorka powieści – Smak życia, Miłość w kolorze sepii, Szept Anioła oraz serii Nad Jeziorakiem , w której ukazały się – Rejs po szczęście, Serce za burtą, Za sterami życia oraz Miłość w żagle . Najnowsza powieść nosi tytuł Pocałunki wiatru . W swych książkach stara się podnosić czytelniczki na duchu i nieść nadzieję.

Wstęp wolny.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38

ul. Konarskiego 6, 01-355 Warszawa
tel.: 506 875 389
e-mail: biblbem38@e-bp.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38http://www.bibliotekabemowo.pl
506 875 389