października

Biblioteka “Piątka” im. Z. Wędrychowskiej-Papuzińskiej (BD5)

ul. Grójecka 109
e-mail: piatka@bpochota.waw.pl

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Kingą Stojek, autorką książki “I love you, Cherry!” i ochocką bibliotekarką.
Spotkanie odbędzie się 18 października o godzinie 17.00 w Bibliotece “Piątka” przy ulicy Grójeckiej 109.
Porozmawiamy o inspiracjach, procesie twórczym, poskramianiu bohaterów literackich i o tym, czy do napisania książki potrzebna jest wena.
Kinga Stojek – urodzona w 1994 roku, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jako bibliotekarka codziennie dzieli się z innymi swoją miłością do książek. W wolnym czasie zajmuje się pisaniem oraz słuchaniem muzyki. Mieszka pod Warszawą z narzeczonym i czarną kotką o imieniu Buba.
“I love you, Cherry!” to doskonała mieszanka romansu, kryminału, humoru i K-popu! Londyńskie życie Florence to głównie imprezy, spotkania z chłopakiem i plotkowanie z przyjaciółkami.
Gdy rodzice wysyłają ją na stare gospodarstwo zmarłej babci, nie jest tym zachwycona. Powoli jednak odkrywa, że może to być całkiem odpowiednie miejsce do tego, by zmienić swoje życie, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o swojej rodzinie. Za namową koleżanki z dzieciństwa (i trochę z nudów) postanawia wynająć jeden z domków letniskowych pewnemu nieznajomemu. Kim jest mężczyzna? Dlaczego Florence ma zakaz rozmawiania z nim? I czemu nie może nawet zobaczyć jego twarzy?

Biblioteka “Piątka” im. Z. Wędrychowskiej-Papuzińskiej (BD5)

ul. Grójecka 109
e-mail: piatka@bpochota.waw.pl