09
listopada
2023

Godzina rozpoczęcia :
18:00

Godzina zakończenia:
19:30

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38

ul. Konarskiego 6, 01-355 Warszawa
tel.: 506 875 389
e-mail: biblbem38@e-bp.pl

Dla kogo ?

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Konradem Makarewiczem, z którym ie porozmawiamy między innymi o jego najnowszej książce “Głęboko pod powierzchnią” – powieści obyczajowej opowiadającej historię związku Nadii i Tymona.

O książce:  Tymon zakochany jest w Nadii, Ukraince, która mieszka w Polsce. Mężczyzna przebywa w Szwecji, gdzie pracuje, by podreperować budżet, by móc z Nadią budować wspólną przyszłość. Ona chce wyruszyć do ukochanego do Skandynawii, ale nie otrzymuje urlopu. Ta rozłąka to prawdziwy sprawdzian dla ich relacji. Oboje przeżywają to bardzo, a rozmowy telefoniczne pogłębiają tylko kryzys emocjonalny. Dziewczyna wreszcie może wyjechać z Polski. Rusza promem przez Morze Bałtyckie do ukochanego. Jednak po przyjeździe ich związek staje się coraz bardziej skomplikowany.

O autorze:   Absolwent turystyki i rekreacji, licencjonowany pilot wycieczek, copywriter oraz przedsiębiorca. Motocyklista, miłośnik dzikiego ptactwa. Ceni samotne wędrówki – tak po leśnych ostępach, jak i po wielkomiejskich zakamarkach. Po latach prowadzenia działalności gospodarczej postanowił zerwać z powielanymi schematami i oddać się swej pasji – tworzeniu prozy. Zadebiutował powieścią fantasy „Najmroczniejsza jesień”. W 2022 roku spędził kilka miesięcy w – ogarniętych wojną – miastach Ukrainy, gdzie powstawała jego powieść obyczajowa „Głęboko pod powierzchnią”.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38

ul. Konarskiego 6, 01-355 Warszawa
tel.: 506 875 389
e-mail: biblbem38@e-bp.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38http://www.bibliotekabemowo.pl
506 875 389