maja

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI zaprasza na spotkanie autorskie on-line z Marcinem Koziołem w dniu 29 maja, o godz. 17.00.

Marcin Kozioł wraz z bohaterem książek o Wombacie Maksymilianie zaprasza do świata dalekich podróży. Zapraszamy do udziału w spotkaniu on-line z autorem książki. Cykl powieści zdobył Nagrodę Magellana w 2016 r. Również nagrodę główną dla najlepszego przewodnika dla dzieci (ufundowaną przez „Magazyn Literacki Książki”, „Kontynenty” i „Podróże” podczas Warszawskich Targów Książki w maju 2017 r.).

Jeśli Wasze dzieci z ciekawością przeglądają powieści przygodowe lub interesują je wyprawy do egzotycznych krajów, to nie może Was zabraknąć.  Wombat Maksymilian swoje fikcyjne przygody przeżywa się w realistycznym świecie. Dlatego dzieci poznają kulturę, geografię i przyrodę prawdziwych zakątków świata.
Zapraszamy przed komputery dzieci wraz z rodzicami. Będzie można na żywo zadawać pytania i włączyć się do rozmowy!

Zapisy do udziału w spotkaniu przyjmujemy drogą mailową mbddim@bpmokotow.waw.pl Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie odbędzie się na platformie, do której uczestnicy dostaną link z hasłem dostępu (nie ma konieczności instalacji aplikacji).
ZAPRASZAMY!!!

Spotkanie autorski z Marcinem Koziołem