września

Filia “Skorosze” – Wypożyczalnia nr 129

ul. Dzieci Warszawy 27a
e-mail: skorosze@bpursus.waw.pl

„Wykaz słów wymyślonych. Poezja migana” to nowa odsłona wieczorów poetyckich.  Spotkania zostały wzbogacone o tłumaczenie  na język migowy, co mamy nadzieję poszerzy grono ludzi wrażliwych, lubiących dzielić się swoim widzeniem świata czy po prostu lubiących poezję.

28 września Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus, zapraszamy na trzecie wydarzenie z cyklu:

Tryptyk spotkań autorskich z uznanymi i nagradzanymi poetami

Gościem specjalnym będzie pan Jacek Podsiadło – polski poeta, prozaik, felietonista. Laureat licznych nagród literackich, m.in. Nagrody im. Czesława Miłosza. Sześciokrotnie nominowany do Nagrody Literackiej Nike, dwukrotny laureat Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius.

Zapraszamy 28 września o godz. 18:00 do Filii “Skorosze” przy ul. Dzieci Warszawy 27a, Warszawa Ursus

(placówka jest dostępna architektonicznie dla osób na wózkach lub z wózkami).

Plakat z grafiką kwiatową w różowych odcieniach.

Filia “Skorosze” – Wypożyczalnia nr 129

ul. Dzieci Warszawy 27a