kwietnia

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

ul. Plutonu AK “Torpedy” 47
e-mail: sekretariat@bpursus.waw.pl

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Teresą Lipowską i Moniką Mularską-Kucharek.

Teresa Lipowska, znana i lubiana aktorka teatralna i filmowa, artystka kabaretowa, niezapomniany głos Teatru Polskiego Radia. Swoją rolą Barbary Mostowiakowej w serialu “M jak miłość” podbiła serca widzów w Polsce i za granicą. Wystąpiła w blisko stu pięćdziesięciu przedstawieniach teatralnych, ponad siedemdziesięciu filmach i wielu spektaklach radiowych.

Została wyróżniona radiową nagrodą Wielki Splendor oraz platynową Telekamerą. W serdecznych rozmowach zaprasza czytelnika do swojego świata. Przy aromatycznej herbacie snuje wspomnienia o domu i rodzinie, teatrze, filmie i radiu oraz codziennych troskach i wielkiej miłości. Tę podróż w czasie ubarwiają dziesiątki zdjęć z jej rodzinnego albumu.

Kiedy: 26.04.2019, godz. 11:00
Gdzie: Czytelnia nr XIX, ul. Plutonu AK “Torpedy” 47