lutego

Kolejnym gościem cyklu “Otwarta głowa” będzie Filip Kosior, aktor i lektor. Widzom telewizji znany m.in. z roli w serialu “Barwy szczęścia”, miłośnikom teatru – ze spektakli w niezależnym teatrze Potem-o-tem, a miłośnikom audiobooków – z setek przeczytanych książek. Głos Filipa Kosiora możecie usłyszeć w audiobookach takich autorek i autorów, jak m.in. Ałbena Grabowska, Olga Tokarczuk, Stephen King, Remigiusz Mróz, czy Jakub Żulczyk.
Zapytamy naszego Gościa m.in. o tajniki pracy lektora w studiu, o to, jak przygotowuje się do nagrań, o książkę, którą wspomina najlepiej, o tę, którą bardzo chciałby przeczytać i o taką, której nie przeczytałby za żadne skarby świata.

Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2022 r. o godz. 17.00 na fanpage’u Biblioteki Publicznej na Pradze-Południe.
Prowadzenie: Marcin Kozłowski