22
marca
2024

Godzina rozpoczęcia :
17:30

Godzina zakończenia:
18:30

Dla kogo ?

  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie z Janem Woźnicą – pierwszym i jedynym Polakiem, który zaprojektował własny zestaw Lego Ideas! Spotkanie odbędzie się w Wypożyczalni nr 130 o profilu pedagogicznym przy ulicy św. Wincentego 85 w Warszawie.

Jan Woźnica to pasjonat LEGO, który tworzy swoje własne projekty, inspirując się różnorodnymi tematami i motywami. Jego prace zyskały uznanie zarówno wśród miłośników klocków LEGO, jak i szerokiej publiczności z całego świata. Podczas naszego spotkania będziemy mieli okazję poznać bliżej proces tworzenia zestawów LEGO. Poznamy inspiracje autora oraz odkryjemy tajniki tej niezwykłej sztuki konstruowania. To wyjątkowa okazja dla nastoletnich i dorosłych fanów LEGO, aby zgłębić świat klocków w towarzystwie prawdziwego mistrza!

Ponadto będziecie mieli możliwość zadać Janowi Woźnicy pytania, które Was nurtują. Dowiecie się jeszcze więcej na temat jego pasji i twórczości. Pytania można również napisać w komentarzu na Facebooku lub wysłać na adres wydarzenia@multibiblioteka.waw.pl .

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak przebiegało wprowadzenie zestawu Jana Woźnicy do świata LEGO. Niech to będzie czas pełen kreatywności, inspiracji i radości z odkrywania nowych możliwości tworzenia.

na zdjęciu uśmiechnięty Jan Woźnica, który zaprojektował zestaw LEGO Ideas, plakat promuje spotkanie z nim w wypożyczalni pedagogicznej nr 130 przy ul. św. Wincentego 85, 22 marca 2024 (piątek) o godz. 17.30

Wypożyczalnia nr 130 o profilu pedagogicznymhttps://www.multibiblioteka.waw.pl/
22 614 08 99