października

Wypożyczalnia dla dorosłych nr 25: 22 277-49-67
Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży: 22 277-49-52
e-mail: falenica@bibliotekawawer.pl

Czy istnieje lepszy sposób na ciemny, jesienny wieczór niż teoretyczne rozmowy o zbrodni?

Biblioteka Wawerska w ramach cyklu “Spotkania z Gwiazdami” zaprasza na wieczór kryminalny z pisarzem, Jędrzejem Pasierskim.

Za powieść “Roztopy” został uhonorowany Nagrodą Wielkiego Kalibru w kategorii: najlepsza powieść kryminalna, za “Czerwony świt” otrzymał nominację do Nagrody Złotego Pocisku, a za “Kłamczucha” – wyróżnienie w konkursie o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa.

Wielbiciele gatunku znają go jako autora bestsellerowego cyklu powieści o komisarz Ninie Warwiłow. Z wykształcenia jest prawnikiem – po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim pracował w wielu organizacjach zajmujących się ochroną środowiska i międzynarodową pomocą rozwojową. Echa części z tych doświadczeń znajdziemy z pewnością w jego thrillerze “W imię natury”.

W superprodukcji audio zrealizowanej na podstawie powieści “Wodnik” wystąpili Andrzej Chyra i Agnieszka Żulewicz.
Rozmowę poprowadzi Małgorzata Elżanowska.

Wstęp wolny!

Projekt finansuje Dzielnica Wawer m. st. Warszawy.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 25 w Falenicy

ul. Walcownicza 4/6