października

Biblioteka “Przy Baleya” (W99, BD48)

ul. S. Baleya 9
e-mail: przybaleya@bpochota.waw.pl

Zapraszamy na spotkanie z pisarzem Sławomirem Koprem.

Sławomir Koper to historyk, absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert radiowy i telewizyjny, autor scenariuszy i seriali dokumentalnych, konsultant historyczny (musical “Piloci”). Autor m. in.: “Tajemnic i sensacji świata antycznego”, “Miłości, seksu i polityki”, “Życia prywatnego elit II Rzeczypospolitej”. Jego najnowsza książka “Nobliści. Skandaliści” traktuje o życiu prywatnym polskich noblistów. Jest to mało znany temat, dlatego tym bardziej ciekawy. Na spotkaniu z autorem, z pewnością, dowiemy się wielu ciekawych historii, związanych z przygotowaniem do napisania tego typu wydawnictwa. Sławomir Koper to znakomity gawędziarz, a spotkania z nim dostarczają zawsze miłych wrażeń.

Spotkanie realizowane jest ze środków Budżetu Partycypacyjnego 2019.

Biblioteka “Przy Baleya” (W99, BD48)

ul. S. Baleya 9
e-mail: przybaleya@bpochota.waw.pl