września

Czytelnia Pod Sowami (Dział Czytelni Naukowej Nr XVI)

ul. gen. J. Zajączka 8
tel.: 22 121-76-28
e-mail: czytelnia@bpzoliborz.pl

Z okazji 75-rocznicy Powstania Warszawskiego, zapraszamy serdecznie mieszkańców na niezwykłe i wyjątkowe w swoim rodzaju spotkanie z uczestniczką walk powstańczych Panią Zofią Gordon ps. “Iskra” (ur. 1927), które odbędzie się 27 września br. (piątek) o godzinie 18:00, w Miejscu Aktywności Lokalnej w Bibliotece “Pod Sowami” przy ulicy gen. Józefa Zajączka 8.

W trakcie rozmowy zapytamy Panią Zofię o wspomnienia z Warszawy tej przedwojennej i tej powstańczej, a także posłuchamy o powojennej rzeczywistości.

Goście będą mieli możliwość zadawania pytań i dzielenia się własnymi przemyśleniami.

Organizatorem spotkania są Żoliborskie Partnerstwa Lokalne. Wstęp wolny!

Spotkanie odbędzie się w ramach programu kulturalno-oświatowego Miejsca Aktywności Lokalnej w Czytelni “Pod Sowami”.

Czytelnia Pod Sowami (Dział Czytelni Naukowej Nr XVI)

ul. gen. J. Zajączka 8
tel.: 22 121-76-28