06
czerwca
2024

Godzina rozpoczęcia :
18:00

Godzina zakończenia:
19:30

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XX

ul. Śmiała 24
01-523 Warszawa
tel.: 22 839-04-20
e-mail: bd20@bpzoliborz.pl

 

Dla kogo ?

  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy  Żoliborz m.st. Warszawy zaprasza na drugie spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o książkach dla dzieci i młodzieży” poświęconego nowym zjawiskom w literaturze dla młodych czytelników.

Dzieci uwielbiają książki pełne potworów, duchów i zjaw. Dlaczego je czytają? Może po prostu lubią się bać? Opowiemy o tym podczas spotkania „Straszne lektury czyli horror w literaturze dla dzieci i młodzieży”.

Zapraszamy rodziców, bibliotekarzy nauczycieli, wychowawców, pasjonatów literatury młodzieżowej i dziecięcej. Rozmowę poprowadzi Dorota Bałuszyńska-Srebro, promotorka czytelnictwa, pisarka, reżyserka teatrów dziecięcych i młodzieżowych.

 

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca (czwartek) o godz. 18:00 w Bibliotece przy ul. Śmiałej 24. 

 

plakat promujący spotkanie z dorotą bałuszyńską-srebro z cyklu Porozmawiajmy o książkach dla Dzieci i młodzieży.  w tle ramka z okładek popularnych książek dla dzieci o tematyce horroru oraz napisy na białym tle: straszne lektury czyli horror w książkach dla dzieci i młodzieży, zapraszamy czytelników, nauczycieli, rodziców, bibliotekarzy oraz wszystkich pasjonatów literatury na II spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o książkach dla dzieci i młodzieży" prowadzenie: Dorota Bałuszyńska-Srebro Biblioteka ul. Śmiała 24 6 czerwca godz. 18.00  logotypy instytucji: biblioteki publicznej w dzelnicy żoliborz m.st. warszawy oraz urzędu miasta warszawa żoliborz i instytucji kultury miasta stołecznego warszawy

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XX

ul. Śmiała 24
01-523 Warszawa
tel.: 22 839-04-20
e-mail: bd20@bpzoliborz.pl

 

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXhttps://bpzoliborz.pl/
22 839 04 20