lutego

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Anita Graboś jest absolwentką Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, autorką kreatywnych kolorowanek takich jak np. “Wyspy”, ilustracji do książek “Eri i smok”, czy “Niedokończony eliksir nieśmiertelności”. Zajmuje się linorytem, rysunkiem oraz ilustracją książkową.
Artystka podczas sobotnich warsztatów zaprezentuje jedną z bardziej widowiskowych technik tworzenia ilustracji – jaką są przestrzenne obrazy. Każdy uczestnik spotkania będzie mógł stworzyć sobie ilustrację pop-up.
Uwaga: działania wymagają sprawności manualnej i umiejętności posługiwania się nożyczkami, dlatego adresowane są do uczestników w wieku powyżej 7 lat.

Zapraszamy w sobotę 1 lutego 2020, o godzinie 11:00 do Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40a.

Liczba miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy on-line przez stronę www.mbddim.pl

Jeden zapis, to udział jednego dziecka.

Zapraszamy!

MBdDiM Warsztaty z Anita Graboś