grudnia

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

• dzieci

Świąteczne przedstawienie z cyklu “Bibliotekarze mieszkańcom” odbędzie się w Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy przy ul. Gawędziarzy 8, w niedzielę 15 grudnia o godzinie 16:00.

Po raz drugi pracownicy Biblioteki Publicznej w Rembertowie, przygotowali dla swoich użytkowników prezent świąteczny w postaci przedstawienia. Zachęceni i zmotywowani pozytywnymi opiniami czytelników, dotyczącymi zeszłorocznego debiutanckiego spektaklu, ponownie wcielą się w role aktorskie i tuż przed świętami wystąpią w sali widowiskowej w gmachu Biblioteki.

Tym razem widzowie będą mogli poznać losy pewnego, młodego diabła, któremu zbrzydło piekło i…. no właśnie, co dalej? A wszystko zaczęło się przez małego anioła, który pomylił drogę i prawie dostał się w diabelskie sidła.

Nie zabraknie również znudzonego, żądnego władzy Heroda, który będzie pertraktował z diabłami i ze śmiercią. Niemałą rolę w całej historii odegrają też pastuszkowie i inne anioły.

O tym, kto komu pomógł i jak zakończyła się cała przygoda, dowiemy się już w niedzielę 15 grudnia.

Wstęp wolny.

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy