listopada

• dzieci

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.

25 listopada w Bibliotece Online (a także na stronie biblioteki na Facebooku) opublikujemy trzy filmy i łamigłówkę.

O godz. 10.00 nasza biblioteczna pacynka Lu opowie o historii Światowego Dnia Pluszowego Misia i o różnych wydarzeniach, które są wtedy organizowane na całym świecie. (aktualizacja: kliknij tutaj, by posłuchać opowieści Lu)

O godz. 12.00 w teatrzyku Kamishibai wystąpi wyjątkowy miś – tajny agent! Będzie miał do wykonania emocjonującą misję. (aktualizacja: kliknij tutaj, by obejrzeć i wysłuchać bajkę pt. “Tajna misja misia”).

O godz. 14 zachęcimy do zmierzenia się z łamigłówką. (aktualizacja: kliknij tutaj, aby rozwiązać misiową wykreślankę)

O godz. 16.00 nasza biblioteczna maskotka, czyli wielki pluszowy miś przeczyta fragment książki Wiesława Drabika pt. “Dzień misia”. (aktualizacja: kliknij tutaj, żeby zobaczyć wyjątkowe misiowe Czytankowo)

Zachęcamy do odwiedzenia Biblioteki Online!

plakat - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy