stycznia

ul. św. Wincentego 64
e-mail: mw123@multibiblioteka.waw.pl

• dzieci

“Biblioteka z ogrodem” zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej. Bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów – to projekt wybrany głosami mieszkańców Mokotowa w Budżecie Obywatelskim 2021. Głosy oddane na projekt sprawiły, że przez cały rok Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI (ul. Tyniecka 40a) będzie czynna również w wybrane weekendy, a latem biblioteczny dziedziniec zazieleni się na stałe. II edycja to nowe pomysły na to, by tę wyjątkową bibliotekę publiczną mogło odwiedzać jeszcze więcej zadowolonych czytelników.

23 stycznia, godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie TWORZYMY ILUSTRACJE z Marią Dek-Lewandowską –
bezpłatne warsztaty na platformie Zoom.

Maria Dek-Lewandowska ilustratorka i autorka książek obrazkowych. Współpracuje z wydawnictwami krajowymi i zagranicznymi. Zilustrowała “Ole! Hiszpania dla dociekliwych” i “Przeplatalińskich”, “Czary na Białym”, wyróżnione w konkursie Książka Roku 2016 Polskiej Sekcji IBBY, oraz “Kto odwiedził muchomorka?”i”Kiedy będę duży”.

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych. Każdy uczestnik proszony jest o przygotowanie swoich ulubionych materiałów plastycznych: mazaki, kredki, ołówki, flamastry, cienkopisy, pastele oraz papier A4.

Szczegółowy grafik dyżurów dostępny jest na stronie www.mbddim.pl w zakładce Biblioteka z ogrodem. W dni projektowe jesteśmy otwarci w godz. 10.00-16.00, natomiast wydarzenia kulturalne realizujemy online .
TWORZYMY ILUSTRACJE z Marią Dek-Lewandowską

Multimedialna Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 123