14
lutego
2023

Godzina rozpoczęcia :
19:00

Godzina zakończenia:
20:00

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

Dla kogo ?

  • dorośli

„Matka, żona, kochanka” to koncert, spektakl i muzodrama w jednym. Z okazji walentynek zapraszamy na artystyczną ucztę w bibliotece. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego, o godzinie 19:00 w sali widowiskowej przy ulicy Gawędziarzy 8. Wstęp wolny.

Wydawałoby się, że bycie kochanką to czysta przyjemność. Żoną – stabilizacja, a matką – duma i odpowiedzialność… Jak udźwignąć jednocześnie te trzy role? Czy jest sposób, żeby być jednocześnie kobietką i siłaczką? Niańką i uwodzicielką? Mistrzem kuchni i menadżerem? Śpiewając takie utwory jak „All about a bass”, „Windą do nieba”, „Jej portret”, „Polska Madonna”, czy „Kołysanka dla nieznajomej” artystka z ogromnym dystansem do siebie samej, rozprawia się z wieloma mitami dotyczącymi kobiet i pełnionych przez nie ról. Wszystko po to, aby dojść do prostej konkluzji – że warto kochać… samą siebie.

Aneta Todorczuk to absolwentka Liceum Muzycznego w klasie skrzypiec oraz Akademi Teatralnej w Warszawie. Jeszcze przed ukończeniem studiów zadebiutowała w sztuce Jana Englerta na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Odtwórczyni licznych ról filmowych, serialowych i dubbingowych. Ostatnio, widzowie mieli okazję zobaczyć ją w serialach: ”Rodzinka.pl”, ”Singielka” czy ”Druga szansa”.

Wydarzenie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl