października

Biblioteka “Przy Baleya” (W99, BD48)

ul. S. Baleya 9
e-mail: przybaleya@bpochota.waw.pl

• dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat na warsztaty na temat “Inscenizowana historia pisma i komunikacji”.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy możliwe pod numerami telefonów: 22 823 51 37 oraz 22 823 53 38, mailowo przybaleya@bpochota.waw.pl, a także osobiście podczas wizyty w placówce.

Wydarzenie realizowane jest ze środków Budżetu Partycypacyjnego 2019.

Podczas wydarzenia będzie możliwość nabycia publikacji Michała Zawadki w specjalnych cenach. Szczegóły tutaj.

Michał Zawadka – twórca i założyciel Mind&Dream – pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży. Autor i twórca rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Jest gościem licznych festiwali, konferencji edukacyjnych i społecznych. Za swoją działalność był nominowany do Głównej Nagrody za upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji ibBY. Tworzy książki w oparciu o warsztatowe spotkania autorskie. Obserwacje potrzeb młodych ludzi, wyzwań i problemów socjologicznych i wychowawczych oraz obcowanie z ogromną grupą rodziców i nauczycieli, zamienia w pełne wyobraźni wiersze i formy poradnikowe. Dzięki temu książki, odpowiadają na potrzeby społeczne w obszarze wspierania młodych pokoleń w rozwoju, budowania świadomego i zaangażowanego społeczeństwa oraz są wartościową pomocą edukacyjną dla nauczycieli i rodziców. Książki Michała Zawadki, rekomendują światowej sławy autorytety m.in. profesor Tony Buzan, Brian Tracy. Popularność autora potwierdza blisko dwieście spotkań z czytelnikami rocznie. Przez sześć lat w jego warsztatach i wykładach wzięło udział ponad osiemdziesiąt tysięcy dzieci i młodzieży oraz grupa ponad piętnastu tysięcy rodziców i nauczycieli. W tym czasie odwiedził ponad tysiąc szkół, bibliotek oraz placówek edukacyjnych i kulturalnych. Językiem autora do czytelnika jest język wyobraźni, który kształtował przez czternaście lat pracy na scenach wielu teatrów w Polsce i za granicą. Na co dzień trener wystąpień publicznych, komunikacji, relacji i sztuki słowa. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego. Przemawiał na jednej scenie m.in. obok Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella, Briana Tracy’ego, Richarda Denny’ego, Roberta Cialdiniego i wielu innych. Optymista. Szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego.

Biblioteka “Przy Baleya” (W99, BD48)

ul. S. Baleya 9
e-mail: przybaleya@bpochota.waw.pl