05
czerwca
2019

Godzina rozpoczęcia :
18:00

Godzina zakończenia:
20:00

Wypoży­czal­nia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 111

ul. A. Mickiewicza 65
01-625 Warszawa
tel.: 22 400-94-24
e-mail: wyp111@bpzoliborz.pl

Dla kogo ?

  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy

 

Zapraszamy na warsztaty malarstwa intuicyjnego do Wypożyczalni nr 111 przy ul. Mickiewicza 65.

Pod okiem profesjonalnego terapeuty, pedagoga i trenera Pani Marioli Pietroń-Ratyńskiej będziemy starali się namalować obrazy naszej duszy.

Uczestnicy będą mogli wyrazić swoje uczucia i emocje poprzez kontakt ze sztuką i akt tworzenia za pomocą farb i pędzli. Nie trzeba mieć wykształcenia w kierunku artystycznym ani być praktykiem w dziedzinach sztuki, by wziąć udział w zajęciach.

Twórczość nie jest oceniana, dzięki temu każdy obraz jest piękny w samej istocie. Malowanie intuicyjne to prawdziwa podróż do wnętrza każdego człowieka.

Zajęcia odbywają się przy akompaniamencie relaksującej muzyki. 

Mariola Pietroń-Ratyńska jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku psychologia kliniczna i osobowości. Absolwentka Studium Podyplomowego na Uniwersytecie Warszawskim „Rehabilitacja dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi”. Ponadto kwalifikacje z zakresu: zarządzania, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, pedagogiki leczniczej, oligofrenopedagogiki, terapii integracji-sensorycznej (SI), coachingu. Na co dzień dyrektor Szkoły Podstawowej nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. 

Zajęcia realizowane są w ramach projektu “Rodzinne warsztaty artystyczne w Bibliotece” w programie “Lokalni Herosi Przedsiębiorczości. 100 Inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”.

Wypoży­czal­nia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 111

ul. A. Mickiewicza 65
01-625 Warszawa
tel.: 22 400-94-24
e-mail: wyp111@bpzoliborz.pl