czerwca

Filia “Radosna” (Wypożyczalnia nr 133)

ul. Radosna 11
e-mail: radosna@bibliotekawilanowska.pl

• dzieci

Każdy potrzebuje przyjaciela. O tym jak ważni są w naszym życiu chyba nie musimy nikogo przekonywać. Dobrze mieć kogoś, kto pocieszy w smutku, podzieli naszą radość, z kim spędzimy wspaniale czas i komu zdradzimy sekrety. Drobne gesty dzięki, którym dbamy o przyjaciół są niezwykle ważne. Warto mówić im o tym, że są wyjątkowi.

6 czerwca o godzinie 10:00 filia Biblioteki przy ul. Radosnej 11 zaprasza na warsztaty “Narysuj mi swoich przyjaciół!”, prowadzone przez Karolinę Lijklemę.

W czasie zajęć nie tylko postaramy się oddać cały ogrom uczuć do naszych przyjaciół i przelać go na papier, ale porozmawiamy o istotnym temacie relacji z drugim człowiekiem.

Karolina Lijklema – pisarka i ilustratorka. Autorka serii książek o Nince, publikacji “Co jest za murem?”, “Mikołaju czekam”, “Nasz warszawski tramwaj”. Prowadzi warsztaty i projekty dla dzieci. Jej książka “Opowiesz nam o sejmie?” w ciekawy i przystępny sposób wprowadza młodych czytelników do świata demokracji i rządzących nią praw.

Filia “Radosna” (Wypożyczalnia nr 133)

ul. Radosna 11
e-mail: radosna@bibliotekawilanowska.pl