czerwca

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

19 czerwca, o godz. 11.00 Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI zaprasza dzieci od 6 roku życia do udziału w warsztatach plastycznych z ilustratorką Anną Salamon! Podczas zajęć zobaczymy wydziergane ilustracje z „Literkowej książki” i „Cyferkowej książki”. Dowiemy się jak powstawały przestrzenne obrazy i przede wszystkim stworzymy własne kolorowe cyferki.

Poznajcie Franka, jego rodziców i dwa psy. Wybierzemy się z nimi nad morze, na spacer, odwiedzimy ich w domu… A to co? W pustym pokoju pojawił się regał. Zapełnimy go razem? Miś, dwie filiżanki, trzy samochody… Przy okazji poznamy cyferki i trochę policzymy.”

Cyferkowa książka” autorstwa Anny Salamon (ilustracje) i Alicji Krzanik (tekst) dzięki pięknym włóczkowym ilustracjom i zabawnym wierszykom sprawia, ze nauka matematyki to świetna zabawa!

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, zapisy on-line na stronie biblioteki: www.mbddim.pl

Wydarzenie finansowane ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021.
Wydarzenie w ramach projektu „Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej. Bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Opis alternatywny, plakat: Na górze tekst: „19 czerwca, godz. 11.00, warsztaty plastyczne z Anną Salamon". Na środku ramka, a w niej zrobione z włóczki cyferki i zabawki. W tle na górze i po bokach motywy kwiatowe. Na dole logotypy: Multimedialnej Biblioteki, Urzędu Dzielnicy Mokotów, Projektu Biblioteka z ogrodem, Budżetu Obywatelskiego, Syrenki Zakochaj się w Warszawie na Mokotowie.

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a