grudnia

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 32 – “Kącik smakosza”

ul. Twarda 64
e-mail: bd32@bpwola.waw.pl

• dzieci

Zapraszamy na polsko-ukraińskie spotkanie dla dorosłych, dzieci i młodzieży podczas których będziemy robić świąteczne wianki.

Uwaga: ze względu na wykorzystanie podczas warsztatów klejów na gorąco, dzieciom muszą towarzyszyć opiekunowie.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na: zapisy@bpwola.waw.pl.
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu i jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami, zgłoś je nam podczas zapisu.

Warsztaty prowadzone są w ramach projektu polsko-ukraińskiego „Odnajdźmy się w różnorodności” finansowanego ze środków m.st. Warszawy z Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Майстер-клас з виготовлення Різдвіаних  віночків

Польсько-українська зустріч для дорослих, дітей та молоді під час якої виготовлятимемо Різдвіані віночки. Примітка: у зв’язку з використанням гарячого клею під час майстер-класу діти повинні бути в супроводі опікунів.

Кількість місць обмежена. Реєстрація обов’язкова за адресою: zapisy@bpwola.waw.pl.

Якщо ви бажаєте взяти участь у зустрічі і є особою з особливими потребами, повідомте про це під час реєстрації.

Майстер-класи проводяться у рамах польсько-українського проекту «Знайдемо себе в розмаїтті», проект фінансується м.ст. Варшава з Фонду Культурної Освіти.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 32 – “Kącik smakosza”

ul. Twarda 64
e-mail: bd32@bpwola.waw.pl