maja

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

• dzieci

Zastanawialiście się kiedyś, jak tworzy się przedmioty? Czy potrafilibyście wykonać np. długopis, prostą zabawkę lub szkielet dinozaura? Macie bogatą wyobraźnię i lubicie zajęcia manualne? Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów wraz ze Szkołą Szczęścia zapraszają na warsztaty rysunku 3D dla dzieci.

Zajęcia to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale i wspaniała zabawa oraz świetna okazja do niczym nieograniczonej twórczości.

Warsztaty kształcą umiejętność koncentracji, podejmowania wyzwań, planowania, tworzenia i kreatywnego myślenia. Podczas spotkania puścimy wodze fantazji. Zaprojektujemy i za pomocą długopisów 3D stworzymy wspaniałe trójwymiarowe dzieła z naszych marzeń i snów.

Zajęcia odbędą się 15 maja (środa) o godzinie 17:00 na al. Rzeczypospolitej 14.

Wstęp wolny.

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl