lipca

ul. Plutonu AK “Torpedy” 47
e-mail: sekretariat@bpursus.waw.pl

• dzieci

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego oraz Teatr Katarynka zapraszają wszystkie dzieci do lat 10 na warsztaty teatralne w ramach akcji “Lato w mieście”.

Warsztaty teatralne pozwalają wydobyć drzemiący w dzieciach talent oraz wzmacniają pozytywne zachowania. Dzieci stają się bardziej otwarte, śmiałe, kreatywne i pełne pomysłów oraz podnoszą swoją samoocenę. Dzięki zajęciom aktorskim dzieci rozwijają umiejętności interpersonalne, uczą się pracy w grupie, łatwiej wyrażają swoje uczucia.

Warsztaty teatralne prowadzone są przez zawodowych aktorów, którzy mają bardzo duże doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie. Są absolwentami Szkół Teatralnych i Musicalowych.

W czasie zajęć dzieci pracują nad dykcją, uczą się jak używać mimiki twarzy, poznają sposoby na wyrażanie aktorskich emocji, techniki oddechowe, a także ćwiczą wcielanie się w postać.

Gdzie: Przed Biblioteką przy ul. Plutonu AK “Torpedy” 47
Kiedy: 23.07.2020, godz. 11:00