lutego

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Zapraszamy na wirtualny spacer po zimowym niebie.

Zimowe niebo skrywa wiele niezwykłych skarbów. Są tam jasne gwiazdy skrzące się niczym kryształki lodu. A jakie widoki czekają nas w ciągu najbliższych tygodni? O zimowych konstelacjach i obiektach głębokiego nieba opowie nam popularyzator i pasjonat astronomii Karol Wójcicki.  Jego fanpage “Z głową w gwiazdach” jest  największym w Polsce astronomicznym portalem na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich miłośników astronomii na spotkanie online 20 lutego, o godz. 11.00. Liczba uczestników jest ograniczona, zapisy online na stronie biblioteki www.mbddim.pl

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, a uczestnicy dostaną link z hasłem dostępu. Wiek uczestników to 6+, młodzież, dorośli.

Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu “Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej – bezpłatne koncerty, filmy, nowości wy dawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Wirtualny spacer po zimowym niebie

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a