lipca

ul. św. Wincentego 85
e-mail: wp130@multibiblioteka.waw.pl

• dzieci

Wspaniała wspólna rodzinna zabawa – zaprojektujemy obrazek, przygotujemy stempelki, zadrukujemy eko torbę i utrwalimy wzór. W warsztatach mogą brać udział dzieci od 5 lat, ale koniecznie z opiekunem. Starszy uczestnik pomoże młodszemu – przygotuje dla niego  stempelki (wycinanie małym nożykiem), młodszy postempluje torbę według własnego pomysłu. W tym czasie starszy uczestnik ozdobi swoją torbę po swojemu.

Będziemy używać farb akrylowych niespieralnych. Prosimy o przybycie w ubraniach, które mogą się pobrudzić.

Druk jest trwały, nie brudzi i nie rozpuszcza się pod wpływem deszczu. Torby można prać. Każdy uczestnik będzie mógł  zabrać swoją torbę do domu.

To wcale nie jest trudne! Przyjdź na warsztaty i sprawdź osobiście. My zapewniamy materiały i narzędzia do pracy.

Zajęcia realizowane są w ramach projektu “Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

eko torba

Wypożyczalnia Nr 130 o profilu pedagogicznym