listopada

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Rembertowska biblioteka  tradycyjnie zaprasza na koncert „Zaduszki na jazzowo” 2 listopada o 19:00. Tym razem z nastrojowym repertuarem wystąpi młoda wokalistka Basia Błaszczyk.

Koncert został przygotowany przez duet artystów: Basię Błaszczyk i Michała Jakubczaka. Basia Błaszczyk jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Koncertuje od kilku lat, ma za sobą również debiut albumowy: wydaną w 2019 roku płytę „Land Art”, będącą częścią projektu Two I Am. Występuje w duecie z Michałem Jakubczakiem, uznanym pianistą, członkiem wielu projektów jazzowych, wykładowcą Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Na koncert „Zaduszki na jazzowo” Basia Błaszczyk przygotowała dla czytelników biblioteki, mieszkańców dzielnicy i wszystkich melomanów autorski repertuar, złożony z piosenek z oryginalną muzyką i tekstem. To będzie piękny, pełen niepowtarzalnych przeżyć i emocji wieczór muzyczny!

Koncert rozpocznie się 2 listopada 2022 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8.  Na wydarzenie nie obowiązują zapisy . Sponsorem koncertu jest WEB.LEX. (https://web-lex.pl/)

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8