kwietnia

• dzieci

Po ogromnym sukcesie pierwszego spotkania na Targówku nie możemy się doczekać, aby ponownie zanurzyć się w świat fantazji, kreatywności i niespodzianek.
Zapraszamy na kolejną ekscytującą podróż do świata klocków LEGO podczas drugiej edycji wydarzenia „Zakolegowani z Biblioteką”!

Zakolegujmy się!

Data: 20.04.2024

Godziny: 12:00–17:00

Miejsce: Czytelnia Naukowa nr I im. Janiny Englert (ul. św. Wincentego 85)

Podczas tego wyjątkowego spotkania będziecie mieli okazję:

🔸 podziwiać fantastyczne konstrukcje z klocków LEGO, które ożyją przed Waszymi oczami, przenosząc Was do różnorodnych światów;

🔸 zanurzyć się w kreatywności w strefie twórczej, gdzie będziecie mogli dać upust swojej wyobraźni, budując własne arcydzieła z klocków LEGO oraz kolorując;

🔸 spotkać się z pasjonatami LEGO, wymieniać się doświadczeniami i pomysłami oraz wziąć udział w konkursach i zabawach dla całej rodziny.

Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę w towarzystwie klocków LEGO! Bądźcie z nami, aby przenieść się do kolorowego, pełnego życia świata, który czeka na Wasze odkrycia i pragnie Was zainspirować.

Dzieci mogą przyjść tylko pod opieką dorosłych.

Dołącz do wydarzenia:

Do zobaczenia!

na plakacie klocki lego i syrenka warszawska utworzona z klocków lego; plakat promuje wydarzenie Zakolegowani z biblioteką 2