stycznia

Jeśli interesujesz się genealogią i historią polskich rodów ziemiańskich, zapraszamy do Biblioteki Publicznej przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 (Terminal Kultury Gocław, I piętro) we czwartek, 12 stycznia o godz. 16:00, na kolejne spotkanie z cyklu Salon literacki, które organizowane jest wraz z Europejskim Centrum Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku.
Gościem spotkania “Ziemianie w tyglu historii” będzie Pani Maria Magdalena Trzaskowska. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy – w poniedziałki od 10:00 do 13:00 oraz środy od 12:00 do 14:00 w Biurze Obsługi Studenta UTW Gocław, pokój nr 35 ( parter Terminalu Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24).

Biblioteka Publiczna im. Z. J. Rumla ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 (Terminal Kultury Gocław)