października

e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

ZROBIĘ SAM ilustrację do książki – warsztaty

2 października, o godz. 11:00 Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI zaprasza na warsztaty z Julią Burek-Wolską.

Julia Burek-Wolska to: graficzka, malarka, rysowniczka, ceramiczka, fotografka – jednym słowem artystka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od wielu lat prowadzi warsztaty artystyczne. Współpracuje z wydawnictwem Convivo od momentu jego powstania.

Pod jej okiem uczestnicy warsztatów stworzą ilustrację do książki! Inspiracją do twórczej pracy będzie książka Louis Macneice “O sześciopensówce, która odturlała się od reszty” (wydawnictwo Convivo).
Przed spotkaniem będzie można odwiedzić stoisko wydawnictwa.

Spotkanie dla dzieci w wieku 5+. Wstęp wolny, zapisy on-line na stronie biblioteki www.mbddim.pl (rezerwacja dotyczy dzieci).

Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu „Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej – bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

W centralnej części zdjęcie portretowe artystki, oprawione w niebieską ramkę. Na górze tekst: „WARSZTATY z Julią Burek-Wolską, 2 października, godz. 11:00”. W tle jesienny motyw rośliny.

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a