czerwca

Biblioteka “Piątka” im. Z. Wędrychowskiej-Papuzińskiej (BD5)

ul. Grójecka 109
e-mail: piatka@bpochota.waw.pl

• dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny do wzięcia udziału w spotkaniu warsztatowym: “Zróbmy sobie książkę”.

Wspólnie stworzymy jedną wielką książkę, której kształt w niczym nie będzie przypominał żadnej z tych, do jakich jesteście przyzwyczajeni.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu: “Bajkodajnia na Ochocie. Rodzinne tworzenie w bibliotece”. Do twórczej literackiej zabawy zapraszamy uczestników działań projektowych i wszystkich chętnych. Spotkanie będzie również okazją, by zobaczyć prace stworzone w trakcie projektu i przekonać się, jak różnorodne mogą być skutki czytania bajek.

Przez całe spotkanie towarzyszyć nam będzie sąsiedzka kawiarenka. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje znajdziecie tu: www.dziecitworza.pl, lub pod adresem e-mail: bajkodajnia@poprostukultura.pl

Cały projekt wspiera finansowo m. st. Warszawa – Dzielnica Ochota, a patronują mu: Muzeum Książki Dziecięcej, portal Miasto Dzieci, Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne.

Biblioteka “Piątka” im. Z. Wędrychowskiej-Papuzińskiej (BD5)

ul. Grójecka 109
e-mail: piatka@bpochota.waw.pl