Czytelnia Naukowa Nr III

e-mail: c3@bpwola.waw.pl

Wypożyczenia z III Czytelni Naukowej na Woli

informacja o wypożyczeniach

Wśród otwartych 11 maja placówek wolskiej Biblioteki jest III Czytelnia Naukowa, która działa w zmienionej formule. Ze względu na środki bezpieczeństwa nie można obecnie korzystać z Czytelni stacjonarnie, ale za to można wypożyczyć zbiory do domu i tam z nich korzystać.

Literaturę dostępną w III Czytelni Naukowej można wypożyczyć w ilości maksymalnie 5 sztuk na czas do 7 dni. Na pewno jest to opcja pomocna dla wszystkich osób, które potrzebują literatury specjalistycznej niedostępnej w innych bibliotekach. O wypożyczenie konkretnych tytułów można poprosić bibliotekarza lub zarezerwować je wcześniej w naszym katalogu on-line.

Z wypożyczeń wyłączone są tak zwane zbiory cenne oznaczone w katalogu jako cim. Są to pozycje cenne i unikatowe m.in. ze względu na ich wiek, tematykę czy wydanie w bardzo niskich nakładach. Z tych materiałów będzie można korzystać na miejscu, kiedy III Czytelnia Naukowa wróci do działania w swoim normalnym trybie.