Wyzwanie Czytelnicze “Zakochaj się w książce”

Ogłaszamy 𝐖𝐲𝐳𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐂𝐳𝐲𝐭𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐳𝐞 ~ przepełnione miłością do książek pt. “Zakochaj się w książce”. Wypożycz książki romantyczne, które pozwalają uwierzyć w moc uczuć i zawędrować do miłosnych historii bohaterów książek. Wybierz najlepsze książki o miłości z Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, które warto przeczytać i wygraj nagrody!
Wypożycz i przeczytaj minimum 5 książek z literatury pięknej o tematyce romantycznej, a następnie uzupełnij kartę i odpowiedz na pytanie – “Która z przeczytanych historii miłosnych była Ci najbliższa i dlaczego?”
Zgłoszenie należy dostarczyć najpóźniej do 𝟏𝟑.𝟎𝟐.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. do najbliższej placówki bibliotecznej na Pradze-Północ, lub nadesłać skan  na adres klubczytelnika@bppn.waw.pl w temacie podając nazwę: “Zakochaj się w książce”.

Szczegóły i regulamin znajdziesz pod linkiem: